צרו קשר לאירועים בחוות אלנבי
מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר

לפרטים:

08-6229050

חתונה אינטימית

חוות אלנבי שבשפלה הוא מקום לחתונה אינטימית בו תחגגו אירוע בלתי נשכח לא רק עבורכם אלא גם עבור המוזמנים. הנכם מוזמנים להכיר.

מגוון חתונות קטנות בחוות אלנבי

 

חתונה עד 100 מוזמנים | חתונה עד 150 מוזמנים | חתונה עד 200 מוזמנים | חתונה עד 250 מוזמנים

 

גלריית חתונות אינטימיות בחוות אלנבי

לחגוג חתונה אינטימית פסטורלית בשפלה


נשמע מופרך? קצת קשה להאמין כי ניתן למצוא מקומות לחתונה אינטימית בשפלה, אשר מוציאים אתכם מן הצפיפות של גוש דן? זה בהחלט אפשרי. לשם כך יש לחפש מקומות המתרחקים מעט מלב ליבו של המרכז, למשל מקומות לחתונה אינטימית בשפלה, אבל בעצם כבר מצאתם את המקום האידיאלי לערוך בו חתונה אינטימית כך שאתם יכולים לעצור את החיפוש... בחוות אלנבי אשר נמצאת בנצר סרני תמצאו לא רק מקום לחתונה אינטימית במרכז שהוא מקסים ורגוע אלא גם מקום עם סיפור מרתק מאחוריו.

 

חוות אלנבי הוא מקום מיוחד בעבור חתונות קטנות, הכולל שני מבני אבן וחצר בסגנון וינטג'. היא עברה הרבה עד שהפכה להיות מקום לחתונות אינטימיות. היא הספיקה במאה ועשרים (ועוד קצת) שנות חייה להיות חווה גרמנית שייצרו בה שמן ויין, בית יתומים ערבי ואפילו היה לה הכבוד לשמש בתור המטה של גנרל אלנבי. אין ספק כי סיפור מעניין מוסיף למקום עוד עניין, אך עם כל הכבוד להיסטוריה, היא לא זו שתרים את האירוע ותעשה ממנו אירוע בלתי נשכח.


כל התנאים להרים את אירוע החלומות שלכם


מקומות לחתונה אינטימית צריכים להיות מקומות רגועים ופסטורליים בסביבתם, אך עם זאת שיהיו בהם כל התנאים להרמת אירוע מלא אנרגיות. איך מרימים את האנרגיות לשמים? סאונד איכותי, שימוש במולטימדיה ואמצעים טכנולוגיים שיקפיצו את המוזמנים, אוכל מצוין ועיצוב המושך את העין. כשאתם מחפשים מקומות לחתונה אינטימית בשפלה תבחנו את כל הפרמטרים האלה ואל תוותרו על אף אחד מהם. כך תרקמו את אירוע החלומות שלכם.